Pytanie:
Czy ktoś wie, gdzie w Australii wynająć kampera (nie kampera)?
dave
2011-09-30 10:45:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szukam wypożyczalni kampera, a nie kampera.

Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest kamper samochodowy, oto opis z Wikipedii:

Samochód kempingowy to kombi przekształcone w podróż do domu. Tylna przestrzeń ładunkowa jest przekształcona w pełne podwójne łóżko, zwykle z aluminiową ramą. Cały sprzęt niezbędny do zorganizowania dobrze wyposażonego kempingu jest przechowywany pod podwójnym łóżkiem, z dostępem przez zamykane obszary pod łóżkiem. W przeciwieństwie do standardowego kombi, w którym sprzęt kempingowy musi zostać usunięty przed snem lub rozstawieniem namiotu, kamper jest samowystarczalny.

(Kombi jest znany jako kombi lub hamulec strzelecki w niektórych krajach)

Jestem Australijczykiem i nigdy wcześniej nie słyszałem terminu „samochód kempingowy”. Czy możesz trochę wyjaśnić, co to jest?
Trzy odpowiedzi:
#1
+6
RoflcoptrException
2011-10-31 20:55:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Istnieje kilka witryn rezerwacji online, które oferują samochody kempingowe w Australii. Wymienię niektóre z nich:

Myślę, że tak powinieneś mieć szeroki wybór kamperów w całej Australii.

Hmm, wszystkie wydają się być albo zwykłymi kombi, albo zwykłymi kamperami. Tylko `campertravel.com.au` wspomina o" ... iw pełni wyposażonych kombi Wypożyczalnia samochodów ... "- Kupowanie używanego zwykłego kombi jest całkiem normalne dla długoterminowych podróżników w Australii i to jest to, co zwykle polecam. Ale nie mają cech kampera samochodowego, o którym wspomina Wikipedia.
Ale jaka jest różnica między zwykłymi kombi a kombi? Naprawdę tego nie rozumiem.
Nie ma różnicy między zwykłymi kombi i kombi. Istnieje różnica między kombi a samochodami kempingowymi: „kamper samochodowy to kombi przerobione na podróż do domu”. (Zwykły) kombi nie został przebudowany. Nie ma prefabrykowanej ramy aluminiowej do łóżka podwójnego itp.
#2
+4
Stuart
2011-10-31 21:22:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jest też statek kosmiczny. Wiem, że mieszkańcy Nowej Zelandii nie przepadają za nimi, ponieważ nie mają na pokładzie toalety, a pasażerowie nie zachowują dyskrecji, jeśli chodzi o wybór miejsc do toalety. Nie jestem pewien co do Australii, ale w Nowej Zelandii są wysokie grzywny za nie sprzątanie po sobie. Happy Camping.

Jezu, cała debata na czacie zeszłej nocy na temat tego, czym jest kamper samochodowy, i mogłem cię po prostu zapytać na gtalk!
Osobiście wolę duży rozstaw osi toyota hilux trochę mniej miejsca jeszcze śpi dwie. Ale to zaprowadzi Cię praktycznie wszędzie bez pocenia się. (prawdopodobnie tańsze do wynajęcia, ale wtedy musisz kupić własną kuchenkę i piankowe kanapy do spania)
#3
+3
rohan
2012-03-19 03:24:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ta kategoria jest również znana jako „Sleepervans” Jucy Campers to kolejna kategoria, która wykorzystuje kombinację osób przeprowadzających się, takich jak Toyota Previas, wyposażonych w sprzęt kempingowy, łóżka i wykonane na zamówienie przedłużenia markizy, a nawet namioty na dachu.

Jest jest mnóstwo sleepervanów i kilka samochodów kempingowych do wypożyczenia w Nowej Zelandii i Australii na motorhomerepublic.com, z którym jestem powiązany.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...