Pytanie:
Jak mogę dostać się statkiem do Japonii z Azji kontynentalnej?
victoriah
2011-11-06 00:55:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Planuję moją podróż przez Mongolię / Syberię i skończę w Pekinie. Chcę wiedzieć, czy można dotrzeć do Japonii bez latania (najlepiej do Tokio).

Dwa odpowiedzi:
#1
+10
hippietrail
2011-11-06 01:14:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Co najmniej między tymi punktami kursują promy, Chiny po lewej, Japonia po prawej:

Oto kilka inne linki z przeglądami i szczegółami:

Aha i prawie zapomniałem o moim ulubionym! Jeśli przez „Azję kontynentalną” chcesz włączyć Syberię, jest nawet prom z Sachalinu na Hokkaido!

Łał. Niezwykle szczegółowa odpowiedź, wielkie dzięki;) Zastanawiam się, jak wybiorę się w podróż, ale teraz myślę, że wezmę łódź z Rosji do Japonii, a potem wrócę do Azji kontynentalnej przez Chiny :)
To była przyjemność! Są też promy do / z Władywostoku - czy powinienem je uwzględnić? Nie myślę o tym jak o Azji, ale wydaje mi się, że technicznie tak jest, w każdym razie [wszystko jest w tej samej odpowiedzi z informacjami z Sachalinu] (http://travel.stackexchange.com/questions/802/are-there- jakiekolwiek-firmy-promowe-działające-między-rosyjskim-wschodnim-portami-a-Japonią).
Miałem na myśli całe wybrzeże morskie po wschodniej stronie Uralu, a imo wschodnia Rosja zalicza się do „Azji kontynentalnej” dla celów tej dyskusji. Nie wahaj się, aby odpowiedź była tak wyczerpująca, jak chcesz, jestem pewien, że będzie to pomocne dla osób czytających to w przyszłości;)
#2
+5
user1014
2011-11-06 02:01:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Alternatywnie możesz popłynąć promem z Tianjin do Incheon (Korea Południowa), spędzić trochę czasu w Korei, skręcić w dół do Busan, a stamtąd popłynąć promem do Japonii. Zobacz ten wspaniały post, aby uzyskać informacje na temat promu do Japonii z Korei.

Niedawno spotkałem w Korei Niemca, który podróżował po świecie bez samolotów i tak właśnie zrobił.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...