Pytanie:
Gdzie sikać w Londynie?
SIMEL
2019-08-07 00:09:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Planujemy odwiedzić Londyn z dwójką małych dzieci. Podobnie jak małe dzieci, mogą czasami potrzebować pójść do toalety i muszą iść teraz! Czy dopuszczalne jest proszenie dzieci o korzystanie z toalet, nawet jeśli nie jesteśmy klientami?

Jaki jest najlepszy sposób na znalezienie toalety na ulicy (dobrym założeniem byłoby, że będziemy trzymać się głównie regionów bardziej turystycznych)?

Co robić w parku? Czy małe dzieci mogą sikać (tylko siusiać) na drzewa i tym podobne w parkach?

Gdzie zwykle podróżujesz?Etykieta w Londynie nie różni się tak bardzo od wielu innych miast.
@Turkeyphant, do tej pory jeździliśmy tylko do miejsc, w których przebywalibyśmy w Hotelu przez cały dzień lub w określone miejsce.Tutaj planujemy spędzać większość dnia na zewnątrz, z długimi odcinkami po prostu spacerując po ulicy / parku.Tutaj, na moich rodzimych ziemiach barbarzyńskich, małe dzieci mogą sikać prawie wszędzie, a szczególnie na każdej roślinie na terenie publicznym.Nie jestem pewien, jak właściwa Anglia, gdzie wszystkie parki są własnością królowej, a zabicie łabędzia uważane jest za zdradę, zareagowałaby na moje dziecko sikające na krzaki.
Jako rodzic w Londynie, w „nagłych wypadkach” często muszę uciekać się do krzaków lub dyskretnego kąta za koszem.Większość ludzi rozumie, że małe dzieci czasami po prostu idą na wynos, chociaż możesz zarobić kilka razy lub wyrazić dezaprobatę
@mattfreake, Mogę żyć z dezaprobatą, jako turysta wiem, że większość miejscowych uzna mnie za utrapienie bez względu na to, co robię.Bardziej obawiam się władz i tego, jak zareagują na moje dzieci sikające na drzewo.
@SIMEL, jeśli jest to ukryte gdzieś drzewo, może ci się to udać.Jeśli jest w środku parku, to może nie tak bardzo.
Nakłoń dzieci do korzystania z toalety, gdy tylko je znajdziesz, nawet jeśli jeszcze nie muszą.To wydłuża czas do następnej sytuacji awaryjnej.
@Willeke to faktycznie może być częścią odpowiedzi.Nawet jeśli nie jestem dzieckiem, to zwykle robię sam i niektórzy przyjaciele lub rodzina są od czasu do czasu zaskoczeni, mówiąc „ale właśnie byłeś!”, No cóż, nigdy nie wiadomo, kiedy będzie następna toaleta., zwłaszcza jeśli jesteś w nieznanym miejscu.
Gdy przeczytałem tytuł pytania, spodziewałem się edycji „Edytuj: proszę udzielić odpowiedzi szybko” :)
@Turkeyphant w dziale łazienek miasta są dość dziwne i przerażające dla ludzi, którzy nie są do nich przyzwyczajeni, a znalezienie łazienek to problem.Starannie planuję swoje picie podczas wizyt w mieście.Pytanie OP jest więc słuszne, ale *** niezbyt specyficzne dla Londynu **, więc spodziewałbym się, że będę albo duplikatem pytania ogólnego w sprawie sikania w mieście, albo od teraz prototypem! * Również domniemanie, że sikam do środkakrzaki wydają się nieco trollowe.Nie należy uczyć dzieci siusiać w krzakach w mieście.
Czy podróżowałeś poza Europę Zachodnią lub Amerykę Północną ?!Sikanie w krzakach jest ** bardzo ** zmienne kulturowo.Szczerze mówiąc, niedorzeczne jest sugerowanie takiego ogólnoświatowego zakazu.
Wydaje mi się, że jest to mało prawdopodobne, zwłaszcza w przypadku dziecka, ale publiczne oddawanie moczu jest zwykle zabronione przez lokalne prawo i może skutkować nałożeniem stałej kary.Na przykład w [Richmond] (https://www.richmond.gov.uk/services/environment/street_scene_enforcement/pay_a_fixed_penalty_notice)
Nie jestem pewien co do Wielkiej Brytanii, ale tutaj, w USA, z małymi dziećmi, rozumie się, że czasami po prostu ** muszą ** jechać ** teraz **.Postaraj się to jak najbardziej ukryć (sikaj np. Między krzakiem a solidną ścianą / ogrodzeniem, odwracając ich tyłem na zewnątrz i „stojąc na straży” za nimi, zarówno wypatrując potencjalnych problemów, jak i chroniąc je wizualnie).Podejrzewam, że sikanie na samotne drzewo / krzak na środku parku, na widoku, byłoby źle widziane, tak jak tutaj.
Dziewięć odpowiedzi:
#1
+77
CSM
2019-08-07 01:39:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli masz telefon z Androidem, możesz skorzystać z aplikacji o nazwie Gdzie jest toaleta publiczna . Wskazuje toalety publiczne w pobliżu i czy są one dostępne lub nie. Działa w większości krajów Europy.

Link do sklepu Play. Dostępne są inne podobne aplikacje.

O mój Boże!IToilet!https://youtu.be/Pci_7o6cCbM?t=22
Warto dołożyć do tego, aby zawsze zabrać ze sobą (dużo) drobnych, ponieważ spora liczba toalet wymaga zmiany w użyciu (toalety EG na stacji Liverpool St).Ceny mogą wahać się od 30 pensów do funta lub więcej, w zależności od rodzaju odkrytej toalety płatnej.
@SSight3 Podczas gdy twoje ogólne stanowisko jest aktualne, czuję się zmuszony wskazać, że toalety na stacji Liverpool Street (w rzeczywistości [wszystkie główne stacje kolejowe zarządzane przez Network Rail] (https://www.standard.co.uk/news/transport/toilet-ładunki-złomowane-w-liverpool-street-and-king-cross-station-a4105731.html)) są teraz bezpłatne - o jedno zmartwienie mniej w nagłych wypadkach!
W przypadku iOS dostępna jest podobna aplikacja o nazwie [Flush] (https://apps.apple.com/us/app/flush-toilet-finder-map/id955254528)
@MadPhysicist I tak jak w przypadku osób odwiedzających Bethselamin, niezwykle ważne jest, aby zachować swój rachunek za toaletę?
Korzystałem z tej aplikacji i działała świetnie, naprawdę pomogła nam przy kilku różnych okazjach, naprawdę to polecam, ale byłem z lokalną kartą SIM i miałem dostęp do Internetu, nie mogę powiedzieć, jak dobrze działa w trybie offline (chociaż powinno działać).
#2
+50
Bernhard Döbler
2019-08-07 00:24:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie byłem w Londynie z dziećmi, ale z mojego doświadczenia wynika, że ​​dostępnych jest wiele toalet publicznych. Większość parków ma udogodnienia, które obejmują kawiarnię i toalety.

W mieście są toalety na większości dużych placów. W pobliżu zawsze jest restauracja McDonald's, do której możesz się udać.

Jedna rada nie jest tajemnicą, ale zawsze jest udzielana: idź do muzeum. W wielu przypadkach wstęp jest bezpłatny, podobnie jak korzystanie z toalet.

Loo of the year

"Loo of the Year"?To jest sposób na przyciągnięcie turystów!
Zobacz także [mapę toalet TfL] (http://content.tfl.gov.uk/toilets-map.pdf).
Tylko uwaga na temat porady muzealnej: może to nie działać tak samo, jak wpadanie do sklepu / restauracji, aby skorzystać z toalety, ponieważ większość muzeów w Londynie ma obecnie czeki bagażowe lub jakieś zabezpieczenia.Oczywiście, jeśli i tak wybierasz się do muzeum, zatrzymanie nie ma znaczenia.
@PatriciaShanahan wow, to jest dobre!Nie wiedziałem, że TfL ma mapę przedstawiającą ich obiekty.
@thosphor, jeśli podróżujesz z kimś, dobrym obejściem jest pozostawienie toreb z nimi i udanie się do toalety, a następnie zamiana.
Nie tylko McDonalds!Na każdym rogu znajduje się _Pret A Manger_, a także wiele innych łańcuchów.(Plus _Pret_ ma fajną słoną zupę miso w większości miejsc, które dzieci mogą - być może - jak w zimny dzień. Oczywiście wkrótce będą musiały znowu się wysikać ...)
@PatriciaShanahan Chociaż ogranicza się to do stacji kolejowych, jest to warte odpowiedzi samo w sobie.
Nie ma mowy, żebym zabrał małe dziecko do toalety muzealnej, generalnie są obrzydliwe.Może wcześnie rano?
@mckenzm Czystość jest zawsze problemem w przypadku toalet publicznych.Niezależnie od tego, czy są finansowane ze środków publicznych, jak w muzeum, czy prywatnie w restauracji.W przypadku wielu osób korzystających z usług pojawiają się problemy.
Niektóre McDonald's wymagają teraz dokonania zakupu
#3
+30
Dmitry Grigoryev
2019-08-07 12:33:53 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy można prosić firmy, aby dzieci korzystały z ich toalet, nawet jeśli nie jesteśmy klientami?

Jeśli najpierw zapytasz.

Nie jest też trudno zostać klientem. Idź do kawiarni, zamów kawę lub lody. Nikt nie oczekuje, że zamówisz trzydaniowy posiłek, abyś mógł skorzystać z łazienki.

Jeśli absolutnie nie chcesz nic kupować, możesz po prostu pytać „czy moje dziecko może korzystać z Twojej łazienki” w kilka miejsc, aż znajdziesz taki, który wpuści cię za darmo. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​nie powinieneś szukać długo.

Czy małe dzieci mogą sikać (tylko siusiać) na drzewa i tym podobne w parkach?

Nie


Profesjonalne wskazówki:

  1. Odprowadzanie dzieci do toalety przed wyjściem z toalety (nawet jeśli dzieci mówią, że nie trzeba iść) pomaga uniknąć szukania go w ciągu najbliższych kilku godzin.

  2. Ostatecznie, jeśli Twoje dzieci nie mogą czekać nawet 5 minut, zanim będą musiały idź, rozważ zakup pieluch. Spacerowanie po mieście przy ciągłym zwracaniu uwagi na to, by być w odległości 5 minut od toalety, nie jest przyjemnym doświadczeniem turystycznym.

Jedynym problemem może być to, że może być kolejka po coś, mogę czekać 5 minut na siusiu, moje dzieci nie mogą.Innym problemem jest to, że nie chcę kupować czegoś, czego nie potrzebuję, jeśli muszę za to zapłacić, wolę zapłacić mniejszą kwotę bezpośrednio, aby skorzystać z toalety, niż kupić coś, czego nie potrzebuję.Zarówno po to, aby nie wydawać pieniędzy, jak i aby zmniejszyć marnotrawstwo i konsumpcję.
@SIMEL Możesz iść do toalety ** zanim ** coś zamówisz.Robię to cały czas, aby myć ręce, jeśli planuję później jeść.
Z moim planuję zrobić przerwę na przekąski / napoje, gdy potrzebna jest przerwa w toalecie, aby uniknąć konieczności kupowania czegoś, czego inaczej bym nie zrobił.W ten sposób moja kawa czeka na jej potrzeby.I szczerze, w miejscu takim jak McDonalds lub Starbucks i tak nikogo to nie obchodzi, chociaż może to być sprzeczne z polityką
Dodam, że hotele są również dobrym miejscem do wypróbowania, ponieważ jest ich dużo (poproś portiera lub recepcjonistkę o uprzejmość).Większość atrakcji ma mnóstwo toalet, duże sklepy też (Harrods, Hamleys, Fortnums itp.), A wokół jest też kilka publicznych.Jedynym miejscem, w którym nie znajdziesz toalety, jest autobus lub metro.Planować naprzód!
@RalphBolton, chyba że jest to autobus National Express.
@RalphBolton faktycznie jest sporo stacji metra z toaletami (choć są one częściej spotykane poza centrum): http://content.tfl.gov.uk/toilets-map.pdf
@kiradotee W British English National Express ma autokary, a nie autobusy.
Podkreślam, że jeśli grzecznie poprosisz w sklepach i kawiarniach, wyjaśniając, że jest to dla małego dziecka, a nie dla ciebie, prawdopodobnie będziesz miał przyzwoity wskaźnik sukcesu, nawet potencjalnie w miejscach, które nie majątoaleta publiczna, ale ma jedną dla personelu.Jednak jest to prawdopodobnie mniej prawdopodobne na obszarach turystycznych niż gdzie indziej.
@Sarriesfan, ale ich główny rywal to mega ** autobus **!
@ChrisH, ale Dara Ó Briain jest Irlandczykiem, więc na pewno popełnią kilka błędów .:)https://www.pinterest.co.uk/pin/144396731779450926/
#4
+15
Graham
2019-08-08 02:09:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Muszą iść teraz.

Jako rodzic ośmiolatka, najbardziej skuteczne podejście do dzieci w wieku 4-5 lat polegał na naleganiu, by chodził do toalety w odstępach czasu, które pasowały do ​​tego, co robiliśmy, nawet jeśli twierdził, że nie potrzebuje toalety. Jeśli naprawdę tego nie zrobił, to było w porządku - daj mu 5 minut i przejdź dalej. Często jednak to robił. Teraz chodzi o to, że mówi „Nie bardzo, ale spróbuję”, ponieważ nauczył się, że to dobry pomysł.

Re krzaki w parkach, to nigdy nie jest dobre, ale czy to nawet Trochę OK zależy od dzikości parku, wieku dziecka i tego, jak dyskretnie można to zrobić. Jeśli jest to park jeleni, jest szansa, że ​​nikt nie zauważy dorosłego idącego za drzewem. W środku Kew Gardens to nie to samo! I chociaż ludzie doceniają, że 3-latek będzie miał nagłe wypadki, 6-latek nie będzie miał takiej samej swobody. Najważniejsze jest jednak to, że musisz wyraźnie starać się uczynić to tak dyskretnym, jak to tylko możliwe. Jeśli wydaje ci się, że nie przejmujesz się tym, że twoje dzieci sikają publicznie, bez względu na to, jak są młode, znajdziesz się w tarapatach. Nie tylko kłopoty z dezaprobatą, ale także kłopoty policji.

Stosuję podejście interwałowe, robi cuda.Mogę być w pociągu, restauracji lub gdziekolwiek i nie muszę jechać, ale skorzystam z toalety.Zwłaszcza jeśli planuję udać się w nieznane miejsce, po prostu łatwo jest skorzystać z toalety, gdy tylko ją zobaczę i cieszę się, że nie będę musiał nagle wpadać w panikę i tracić czasu na szukanie jej później.
+1 za opisanie oczekiwań „dzieci sikających w parkach” dokładniej niż inne odpowiedzi.Nie jest niczym niezwykłym, gdy 2- lub 3-latki sikają w dyskretnym miejscu (nie musi być całkowicie ukryte) i nigdy nie słyszałem, aby ktokolwiek wyraził dezaprobatę.Ale dyskrecja jest kluczowa, podobnie jak dziecko, które jest wystarczająco małe.
@PLL Dokładnie.Dla małego dziecka, któremu pomaga się dyskretnie sikać gdzieś publicznie, normalną reakcją są „biedni rodzice”.Małe dziecko, które ściąga spodnie i sika na ulicy, ustawia rodziców w rzędzie;a jeśli zostaną zauważeni przez policjanta, masz zupełnie nowy poziom kłopotów.
W ramach żywej pamięci pracownicy płci męskiej mieli sikać w ogródkach pomieszczeń niektórych pracodawców.
Nie sądzę, żeby policja metropolitalna robiła wielkie zamieszanie z powodu małego dziecka sikającego na ulicy.W rynsztoku byłoby najlepiej.
@MichaelHarvey Wielkie zamieszanie, nie.Przerażanie bezpańskiego dziecka przez chwytanie go na gorącym uczynku i głośne informowanie rodziców, że jest to niedopuszczalne i tym razem będą wyglądać inaczej, ale nie pozwól, aby był następny raz - dobrze w normalnym zakresie.
Graham, czy byłeś kiedyś w Londynie?
W Wielkiej Brytanii nie ma ogólnego prawa zabraniającego publicznego oddawania moczu.Sprawa oburzającej przyzwoitości publicznej może odnieść sukces w przypadku osoby dorosłej;jury musi być przekonane;ostatnia sprawa wniesiona do sądu miała miejsce w 1989 roku. Dorośli sikający publicznie, jeśli nie jest w to zamieszane żadne inne przestępstwo, mogą podlegać karom podobnym do tych, którym grożą ludzie, którzy publicznie wypuszczają psią kupę i nie sprzątają jej (grzywna w wysokości 75 funtów).Dzieje się tak tylko wtedy, gdy gmina ustanowiła lokalne prawo (zarządzenie).Dziecko zostanie zwolnione lub zignorowane.
#5
+10
Aleks G
2019-08-07 14:05:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Na dodatek wszędzie są puby - aw pubach zawsze są toalety. Podczas moich lat życia i pracy w Londynie wielokrotnie korzystałem z toalety w pubie, nie będąc ich klientem. Te toalety mogą nie być najczystsze w okolicy, ale „kiedy musisz iść, musisz iść”.

Należy pamiętać, że w Wielkiej Brytanii każdy kierownik pubu może zgodnie z prawem odmówić wstępu dzieciom (i nikomu innemu), a niektóre puby nie są prowadzone jako lokale „mile widziane”.W rzeczywistości w niektórych (zwykle starych) pubach, w których warunki licencji nigdy nie były aktualizowane, przyjmowanie dzieci może być nielegalne.
@alephzero Absolutnie prawda.Jednak w okolicach Londynu większość pubów prawdopodobnie byłaby w porządku.
#6
+9
thsutton
2019-08-07 10:41:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wielka brytyjska mapa toalet publicznych może pomóc w znalezieniu toalet w Wielkiej Brytanii: https://www.toiletmap.org.uk/

Możesz być w stanie aby znaleźć podobne mapy w innych miejscach, w których podróżujesz. Na przykład rząd Australii utrzymuje mapę krajowych toalet publicznych https://toiletmap.gov.au/

#7
+3
DxTx
2019-08-07 20:31:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Oto niektóre z typowych miejsc, w których można znaleźć toalety publiczne.

Restauracja / kawiarnie / bary - Starbucks, McDonald, KFC itp.
Parki publiczne
Hotele / lobby hotelowe - W niektórych hotelach do wejścia może być potrzebna karta hotelowa.
Budynki użyteczności publicznej & Węzły komunikacyjne - Biblioteki, szpitale, stacje kolejowe
Centra handlowe & Domy towarowe

Możesz także zrobić proste wyszukiwanie online lub użyj mapy Google, aby znaleźć publiczne toalety. Jeśli nie możesz, możesz użyć tych aplikacji, aby znaleźć miejsca z toaletami publicznymi, takie jak restauracja (Starbucks, McDonald itp.), Lub skorzystać z jednej z dedykowanych aplikacji, jak sugerowano w innych odpowiedziach.

Okropna sugestia korzystania z map Google, o czym świadczy sugestia ze zrzutów ekranu, że w Wielkim Londynie jest tylko kilkadziesiąt publicznych toalet, podczas gdy rzeczywistość jest prawdopodobnie tysiące razy większa.
@Turkeyphant: Tak.Masz rację. Toalety mogą być tysiące, a mapa Google pokazuje tylko kilka z nich.Ale jeśli nie masz w telefonie wyszukiwarki toalet, może się to przydać, ponieważ najprawdopodobniej jest ona (wstępnie) zainstalowana na Twoim urządzeniu.Nawet jeśli masz taką aplikację, może ona być ograniczona do określonego obszaru, podczas gdy mapa Google nie. Poza tym, jeśli nie możesz znaleźć toalety publicznej za pomocą mapy Google, możesz być w stanie znaleźć miejsce z toaletą publiczną, takie jak restauracja (Starbucks, McDonald itp.).
Jestem prawie pewien, że minąłem kilkanaście toalet, które zobaczyłbym na własne oczy, idąc do najbliższej pokazanej na Google Maps.Przy określonym przedziale czasowym „pięć minut” nie będzie to w ogóle pomocne.
#8
+2
Ben Watson
2019-08-07 14:44:02 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Londyn jest pełen zatłoczonych pubów i McDonalds - możesz bez obaw korzystać z jednego z nich. Toalety w terminalach są również bezpłatne.

Nieprawda, ale wiele płatnych toalet na stacjach kolejowych.
@Turkeyphant Wszystkie główne (należące do sieci kolejowej) stacje w Londynie zaprzestały ładowania toalet w zeszłym roku.
@etmuse może potwierdzić, że stacja Euston jest jedną z nich.Nie miałem jeszcze okazji sprawdzić King's Cross.
@etmuse Waterloo nadal ładował się, kiedy byłem tam jakiś czas temu
Nawiasem mówiąc, co jest złego w płatnych toaletach?To nie tak, że kosztują fortunę.
Jak mówi @etmuse, wszystkie są teraz bezpłatne - w tym Waterloo i King's Cross.
Ostatnim razem, gdy byłem w King's Cross, zapłacili 20 pensów, ale te w St Pancras były darmowe
@rlms https: // www.bbc.com / news / uk-47772052 bezpłatnie od 1 kwietnia
Victoria przestała zwęglać wieki temu.Nie jestem pewien, czy St Pancras kiedykolwiek to zrobił.Ale Paddington nadal był naładowany, gdy tam byłem (ostatnio niż w kwietniu).(Nikt nie powiedział, że było z nimi „coś nie tak”, chociaż nie jestem pewien, czy to rozsądne).
@DmitryGrigoryev Odpowiedź wydaje się oczywista - nie są darmowe :)
@ell Z mojego doświadczenia wynika, że wyjazd na wycieczkę po mieście z dziećmi i bez pieniędzy może być dość nieprzyjemny, nawet jeśli nie liczyć problemu z toaletą.
@DmitryGrigoryev Liczy się zasada.Nie sądzę, żebym musiał płacić za korzystanie z publicznej toalety, więc wolę tego unikać, kiedy to możliwe.Ciężko pracuję na swoje pieniądze i już płacę podatki.Oczywiście zapłacę, jeśli będę zdesperowany - to nie jest dla mnie duża sprawa.
@DmitryGrigoryev Problemem, który zwykle mam, nie jest brak pieniędzy, brak gotówki, a konkretnie monety.Jestem okropnym organizatorem, więc prawie wyłącznie używam kart, a kiedy rzadko mam gotówkę, zwykle jest to 20 funtów zamiast reszty, którą mógłbym wykorzystać na toaletę ...
#9
  0
Harper - Reinstate Monica
2019-08-08 21:02:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Korzystam z tej rady od 15 lat, aby skutecznie funkcjonować w miastach.

Zaplanuj swoje jedzenie

Podstawową strategią w każdym mieście jest planowanie posiłków tak, aby czasami potrzebować łazienki, zjeść posiłek lub przekąskę . To sprawia, że ​​jesteś płacącym klientem i zdecydowanie masz prawo do korzystania z każdej łazienki, którą mają dla klientów.

Partnerem w tej strategii jest nie objadanie się . Jedz lekko, aby mieć miejsce na kolejną przekąskę w innym lokalu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Aby było jasne, jedynym celem „przekąski” jest zapewnienie ustawowej transakcji korzystania z łazienki; może to być jeden herbatnik, którym się dzielisz lub po prostu wyrzucasz. Ponieważ nie masz problemu z płaceniem za dostęp do łazienki, nie powinno to stanowić problemu.

Zaplanuj swoje picie

To powinno być oczywiste, ale popijaj mniej alkoholu kiedy jesteś poza domem . Nie musisz sikać tego, czego nie piłeś. Niewłaściwe jest na przykład pełne wykorzystanie darmowych dolewek lub zakup dużego, ponieważ jest to na przykład dwa razy więcej napoju, za 10% więcej, więc musisz ponownie wyszkolić te oszczędne nawyki.

I zsynchronizuj swoje picie ze swoimi dziećmi, abyś pił mniej więcej tyle samo proporcjonalnie . W ten sposób dowiesz się, jak się czują.

Ponieważ odwodnienie jest problemem - rzeczywiste, medyczne odwodnienie można w trywialny sposób zbadać w 2 sekundy . Zapytaj swojego lekarza. Więc jeśli się tym martwisz, naucz się testu i zrób to w razie potrzeby. Jeśli normalnie odpowiednio nawadniasz swoje dzieci, ograniczenie przyjmowania płynów na kilka godzin przed wycieczką po mieście i w jej trakcie będzie nieistotne, chyba że się przegrzeją, o czym będziesz wiedział, ponieważ również zostaniesz przegrzany. W razie wątpliwości przetestuj to .

Hotele

Większość hoteli miejskich ma sale konferencyjne i zazwyczaj wynajmują różne pokoje różnym firmom jednocześnie. Więc obszary są ogólnodostępne. Po prostu wejdź, jakbyś wiedział, dokąd się wybierasz i poszukaj tego obszaru. Łazienki są w pobliżu.

Wytrenuj swoje dzieci, by chodziły, kiedy tylko mogą

Wyłam je z nawyku myślenia o łazienkach tylko wtedy, gdy wzywa natura. Naucz ich, aby odeszli, gdy nadarzy się okazja. To cenna umiejętność życiowa, którą im dasz.

-1, ta odpowiedź nie odpowiada na pytanie, a nawet sugeruje niebezpieczne zachowanie.** NIE PLANUJ SWOJEGO PICIA !!! ** pij tyle, ile potrzebujesz, a nawet więcej, szczególnie latem, szczególnie dla swoich dzieci, ** NIE POBIERAJ ICH WODY **, aby zaoszczędzić na postojach na toaletę!!!Wolałabym sikać na ulicy, że żeby się odwodnić, wolałabym zostać aresztowana za oddawanie moczu na ulicy, niż pozwolić, aby moje dzieci się odwodniły.
Istnieje różnica między pozbawieniem dzieci wody a skłonieniem ich do odwodnienia, a byciem mądrym, kiedy i gdzie pozwolić im pić.Bądź więc mądry i ostrożny, pozwól swoim dzieciom pić tyle, ile potrzebują, ale nie pij dużo tuż przed udaniem się do miejsca, w którym nie ma toalety.
@SIMEL Myślę, że niesprawiedliwie chwyciłeś się zwrotu (usunięty) i zignorowałeś resztę..Problem w tym, że dzieci nie mają poczucia „ile potrzebują” i są bardzo przyzwyczajone do posiadania łatwo dostępnych łazienek.Więc tak, powinieneś pozbawić ich nieograniczonych możliwości biegania na przykład do fontanny i odrzucić ich prośbę o kolejny ten fascynujący nowy napój, który właśnie odkryli ... To wszystko, co mam na myśli.
Istnieją bardzo dobre powody, aby nie pozwalać dzieciom na nieograniczony dostęp do fontann sodowych, ale pozbawianie ich płynów nie jest jednym z nich.Twoje dzieci (i Ty) powinniście pić głównie wodę i ograniczoną ilość innych napojów (napoje gazowane, kawa itp.).Ale jeśli wszystko, co piją twoje dzieci, to napoje gazowane, nie pozbawiaj ich płynów, nie możesz ich napełnić, jeśli są odwodnione lub w pobliżu, i mogą nie być w stanie ci powiedzieć, zanim będzie za późno.Zwłaszcza na wycieczce, podczas której więcej chodzisz, częściej przebywasz na zewnątrz, a ciało dziecka nie jest do tego przyzwyczajone.Upewnij się, że piją wystarczająco dużo i zachęcaj do picia dużej ilości wody.
Ale są inne problemy z tą odpowiedzią.Staram się planować jedzenie, ale nie toalety, ale kulinarne upodobania.Jedzenie jest częścią kultury, więc staramy się próbować nowych i różnych rzeczy, nie będziemy jeść w McDonalds zamiast w lokalnym, ponieważ jest to przerwa na toaletę, jak powiedziałem w innym komentarzu, wolałbym płacić za toalety niżzamów coś, czego nie chcę.Sugestia wody jest po prostu niebezpieczna.Pomysł wyjazdu do hotelu to dobry pomysł, ale żeby nie próbować wtopić się w konferencję, turysta z 3-latkiem nie będzie dobrze pasował do bankowej konwencji.
I wreszcie, nie prosiłam o rady dla rodziców. Nie muszę wskazywać na oczywistość chodzenia do toalety, gdy są w pobliżu.Nie prosiłam o radę dla rodziców, pytałam, jak znaleźć toalety.Inne odpowiedzi również sugerowały to samo, a także irytowały mnie, ale nie sugerowały, żebym pozbawiał wody moich dzieci, aby zmniejszyć liczbę przystanków w toalecie.Jedyną dobrą rzecz w tej odpowiedzi można podsumować jako: „Można też spróbować skorzystać z toalet w hotelach i atrakcjach, a nie tylko w restauracjach”.
@SIMEL, co ja zrobiłem, żeby cię urazić?Czuję, że mnie tu okaleczasz, szukając mojej odpowiedzi na każdą wymówkę, żeby tego nienawidzić.I po prostu zapalasz się do mnie. Dlaczego?Co ja zrobiłem?Przykro mi, że powiedziałem „Odwodniony”, ale nie miałem na myśli tego, że go wziąłeś, i zredagowałem dalej, aby poprawić.
@Harper, Myślę, że bardzo jasno powiedziałem o tym, co zrobiłeś, udzielasz niebezpiecznych porad, które mogą zagrozić zdrowiu każdego, kto to zrobi.Wydaje się, że nie doceniasz powagi odwodnienia i udaru cieplnego i przeceniasz zdolność małych dzieci do wyjaśniania i komunikowania swoich uczuć i dobrego samopoczucia.Odwodnienie może prowadzić do udaru cieplnego, który może prowadzić do śmierci, nie należy tego lekceważyć.Każdy, kto to czyta, powinien pić dużo płynów i zawsze mieć przy sobie butelkę z wodą z wystarczającą ilością wody dla Ciebie i Twoich dzieci.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 4.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...