Pytanie:
Jak wybrać najlepszą opcję wynajmu apartamentu w Londynie?
Jginger
2011-08-02 22:22:35 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Podróżuję z dwoma współpracownikami po wydarzeniu London Dev Days i szukamy mieszkania do wynajęcia w okolicy. Wiedząc bardzo niewiele o Londynie i jego różnych dzielnicach, zastanawiam się, która z trzech poniższych opcji będzie dla nas najbardziej odpowiednia (jesteśmy trzema dwudziestolatkami szukającymi osobliwej okolicy oferującej pobliskie restauracje, puby i sklepy, w odległości spaceru od metra ) Dostępne są następujące opcje:

  • Slaidburn St w Kensington w Anglii,
  • Cheshire St w Poplar w Anglii,
  • St John St w Islington w Anglii
Miejsce w Topoli jest najbardziej oddalone od centrum Londynu. Wszystkie te lokalizacje mają stację metra w promieniu mili. Osobiście poleciłbym Islington nad Kensington, lepsze bary i kawiarnie dla młodszego tłumu (imo), chociaż żadna z nich nie jest tym, co nazwałbym "osobliwym".
Dzięki za opinie! Czy chciałbyś polecić konkretną okolicę, której nie ma na tej liście? (gdybyś miał wybrać tylko jedną haha)
Jeśli chcesz sprawdzić fajne puby, to prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie [Piwo wieczorne] (http://www.beerintheevening.com/). Stuknij w lokalizacje apartamentów i poszukaj tych z fajnymi pubami w pobliżu!
Moim ulubionym jest również Putney, ale jest trochę dalej (strefa 2/3). Ale ładne parki i knajpy nad rzeką.
Dwa odpowiedzi:
#1
+7
Joel Spolsky
2011-08-03 07:42:15 UTC
view on stackexchange narkive permalink
  • Kensington to bogate centrum Londynu.
  • Topola leży raczej daleko na wschodzie, niedaleko Canary Wharf.
  • Islington to modna dzielnica mieszkaniowa Yuppie.

Przybliżonymi odpowiednikami Nowego Jorku mogą być odpowiednio Upper East Side, Red Hook i Park Slope.

#2
+5
Mark Mayo
2011-08-05 22:16:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Osobiście oceniłbym Islington ponad Kensington - z pewnością będzie też znacznie tańsze. Wolę południe od rzeki (Putney, Southfields), ale może się wydawać, że to za daleko. Topola jest dość daleko i frustrujące, jeśli okaże się, że linia DLR jest wyłączona. Islington (i do pewnego stopnia Kensington) jest wystarczająco blisko, aby dojść do miasta, nawet jeśli autobusy nie jeżdżą (rzadko).

Ujmijmy to prościej. Jeśli podam jakiś promień kilku mil, z dwudziestokilkulatków, które znam, będzie 1 w „Poplar”, około 10 w Islington / Angel i 3 w Kensington. Więc moje pieniądze byłyby w Islington, które najbardziej Ci odpowiadają.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...