Pytanie:
Dwa miesiące na Karaibach - z możliwością nurkowania
vikingosegundo
2011-11-13 03:14:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szukam prostego zakwaterowania na niektórych karaibskich wyspach, w Kostaryce, Panamie lub podobnych na 2 miesiące. Powinien być blisko plaży, a chciałbym się nauczyć nurkowania, więc szkoła nurkowania powinna być blisko.

Powinna być tania i czysta, spokojna, nie powinna być ofiarą masowej turystyki.

Chcę jechać od stycznia do końca lutego.

Znasz takie miejsca?

uporządkowałem gramatykę i przeredagowałem nagłówek, aby skupić się na Twoich wymaganiach, daj mi znać, jeśli zinterpretowałem coś nieprawidłowo.
Jeden odpowiedź:
#1
+7
user766
2011-11-14 03:36:34 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Powinieneś rzucić okiem na Wspólnotę Dominiki. Hotele nie są naprawdę tanie. Jednak w stolicy Roseau jest kilka pensjonatów i domków letniskowych, ale także w innych wioskach na wyspie. Byłem tam trzy lata temu, ale zatrzymałem się w hotelu, więc nie mogę wypowiedzieć się na temat pensjonatów.

Dominika ma kilka fajnych miejsc do nurkowania. Na Dominice nie ma prawdziwej masowej turystyki. Pod tym względem największą irytacją, jaką możesz mieć, są duże statki wycieczkowe zawijające do Roseau. Pamiętaj, że w styczniu / lutym może się to zdarzyć 2-3 razy w tygodniu. Ale od tłumów łatwo uciec ... Wystarczy udać się w mniej popularne miejsca. Jeśli chcesz znaleźć się w naprawdę spokojnym miejscu, powinieneś osiedlić się w Portsmouth. Znajdziesz tam zakwaterowanie, a także szkołę nurkowania.

Jeśli nie nurkujesz, możesz wybrać się na wędrówkę i cieszyć się dziką i wspaniałą przyrodą Dominiki!

Oto strona internetowa, na której znajdziesz informacje o zakwaterowaniu i atrakcjach turystycznych na Dominice.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...