Pytanie:
Opcje transportu naziemnego w przypadku późnego przybycia na lotnisko Portland Oregon (PDX)
user27478
2011-10-26 20:30:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam samolot, który ląduje 30 minut po północy na lotnisku Portland w stanie Oregon (PDX). Jeśli to możliwe, chciałbym podróżować tej samej nocy z lotniska do Hillsboro (około 30 mil stąd). Na lotnisku jest wiele środków transportu naziemnego, ale mam problem ze znalezieniem tych, które są otwarte przez całą noc.

Wolałbym wypożyczyć samochód, ale wypożyczalnia samochodów wydaje się, że zamyka się około 1:30 lub 2:00 i nie chcę utknąć bez transportu, jeśli lot jest opóźniony. Czy w PDX jest całodobowy wynajem samochodów? Czy ktoś wie, czy wypożyczalnie samochodów pozostaną otwarte w przypadku opóźnionych lotów? Czy są inne usługi wahadłowe lub taksówki działające 24 godziny?

Dwa odpowiedzi:
#1
+5
user27478
2011-10-26 21:02:33 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Po kilku rozmowach potwierdziłem, że wypożyczalnie samochodów Avis, Dollar i Thrifty w PDX są otwarte 24 godziny.

#2
+4
Kate Gregory
2011-10-26 20:59:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Większość amerykańskich wypożyczalni samochodów prosi o podanie numeru lotu podczas rezerwacji samochodu, a jeśli ten lot jest opóźniony, będą o tym wiedzieć. Szanse na to, że Twój lot krajowy przyleci ponad godzinę później, są dość niewielkie i myślę, że jeśli zapewni Ci agencję wynajmu samochodów, że nie zostanie ona zamknięta, jeśli będziesz opóźniony, wszystko będzie dobrze. Myślę również, że na wielu lotniskach obowiązują godziny policyjne, które sprawiają, że przylot między 2 a 6 jest mało prawdopodobny - jeśli Twój lot do PDX jest zbyt opóźniony, nawet nie odleci i przylecisz rano. Nie zawahałbym się zarezerwować samochodu w takich okolicznościach. Ale zarezerwuj - nie przyjeżdżaj bez rezerwacji.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...