Pytanie:
Dokonywanie rezerwacji restauracji w Paryżu z Ameryki
Thanh
2011-11-11 21:57:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy istnieje usługa, która dokonuje rezerwacji w restauracjach w Twoim imieniu? Nie mówię biegle po francusku, więc wolałbym nie wydawać pieniędzy na rozmowy międzymiastowe z Ameryki tylko po to, aby nie móc komunikować się z restauracją.

Restauracja, w której chciałbym zjeść obiad, isn nie ma możliwości otwierania ani żadnych innych witryn z rezerwacjami w restauracjach, które znalazłem do tej pory, a które obsługują Paryż.

Dwa odpowiedzi:
#1
+7
msk
2011-11-12 07:42:23 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli masz konto American Express, mogą robić dla Ciebie rezerwacje na całym świecie.

Również niektóre aplikacje na iPhone'a / iPada mogą to robić, znam taką, która nazywa się Red Butler , ale Jestem pewien, że jest wiele innych.

Robią to niektórzy operatorzy telefonii komórkowej, ale nie sądzę, aby to było dostępne w USA.

I oczywiście możesz po prostu przyjechać do Paryża i pozwól swojemu hotelowi zrobić to za Ciebie.

Cześć @msk,, masz dobry wkład, ale dobry angielski styl i formatowanie wydają się pomagać w wymianie stosów. Edytowałem kilka twoich rzeczy, aby użyć wielkich liter w zdaniach i zaimkach w pierwszej osobie.
Dzięki, nie zdawałem sobie sprawy, że to takie ważne.
Myślę, że uważają to za ważne, ponieważ pytania pozostaną tu na zawsze i staną się odniesieniami dla ludzi z podobnymi pytaniami w nadchodzących latach. Dlatego chcą, aby był profesjonalny i wysokiej jakości.
Dzięki, nie zdawałem sobie sprawy, że to takie ważne. Dzieje się tak również, gdy próbujesz nauczyć się zbyt wielu języków, wszystkie one mieszają się w twojej głowie. Wydaje mi się, że zapominam o właściwym sposobie dla każdego języka, a potem myślę, że przynajmniej jestem rozumiany.
#2
+6
Andrey
2011-11-15 16:36:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

The Fork to niesamowita usługa. Ale jest kilka fajnych miejsc, których tam nie ma, więc powinieneś znaleźć ich stronę, a niektóre z nich pozwalają na rezerwację online. Właściwie możesz dzwonić przez Skype i będzie to kosztować centy.

Oznaczam to jako odpowiedź, ponieważ The Fork wydaje się naprawdę świetną stroną. Nie było tam jednak mojej konkretnej restauracji :(


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...