Pytanie:
Tania karta przedpłacona w Kanadzie?
Mark Mayo
2011-09-29 06:34:17 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Mam smartfon z Androidem w Wielkiej Brytanii, ale tak, Orange (sarkazm), jest zablokowany i odblokowanie zajmie 3 tygodnie! Na szczęście mam też low-tech Nokię - potrzebuję tylko karty SIM. Rogers wycenił mnie 70 CAD , abym mógł zacząć korzystać z karty SIM przedpłaconej. Biorąc pod uwagę, że w Wielkiej Brytanii to samo kosztuje około 10 funtów, wydaje się to drogie. Wszelkie sugestie dotyczące kart SIM z przedpłatą (nie potrzebuję danych, tylko tekst i telefon). W Vancouver.

Cztery odpowiedzi:
#1
+8
200_success
2011-11-09 15:55:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

7-Eleven sprzedaje karty SIM za 10 USD . Jest to MVNO odsprzedający usługę Rogers. Ich główną atrakcją jest to, że przedpłacone kredyty są ważne przez cały rok. Jednak nie jest dostępny w sprzedaży we wszystkich prowincjach (zwłaszcza w Quebecu).

Używam tego teraz. Mają również bardzo tanią opcję transmisji danych (10 USD za miesiąc), ale ma poważne ograniczenia: tylko prędkość EDGE i wymaga ustawienia serwera proxy, co w przypadku iPhone'ów wymaga uruchomienia narzędzia konfiguracyjnego na komputerze
+1 Speakout Wireless (7-Eleven); mimo ograniczeń są najtańsze.
#2
+8
SnakeNZ
2011-10-02 23:03:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Z Fido możesz otrzymać kartę SIM przedpłaconą za 10 $ .

Dostępnych jest wiele różnych stawek przedpłaconych. Osobiście używam stawki 10 $ / miesiąc . Możesz zmieniać stawki za każdym razem, gdy doładujesz swoje konto.

Z Google wygląda na to, że w Vancouver jest mnóstwo sklepów Fido. Możesz więc wpaść i odebrać kartę SIM po przyjeździe.

Witryna Fido jest dobra do zarządzania kontem. Pamiętaj, że miałem problemy z zasileniem konta za pośrednictwem strony internetowej za pomocą zagranicznej (Nowej Zelandii) karty kredytowej. Jeśli masz ten sam problem, zawsze możesz kupić kupon na doładowanie w sklepie Fido.

#3
+5
Gagravarr
2011-09-29 13:32:04 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Cena wydaje się dość wysoka ....

Patrząc na witrynę Rogers, widzę kartę SIM Pay As You Go za 9,99 USD i możesz otrzymać plany, w których płacisz w dni, w których z nich korzystasz. Taki był mój plan, kiedy jestem w Kanadzie.

Cena 70 USD brzmi tak, jakby obejmowała też telefon. Sugerowałbym wypróbowanie większego sklepu Rogers i mam nadzieję, że za drugim razem znajdziesz kogoś bardziej pomocnego!

(Możesz również kupić nowe karty SIM Rogers Pay As You Go w serwisie eBay za około 10 USD, w tym wysyłkę, co wygląda na prawidłową cenę)

Dziwne nie, chcieli dodatkowych 79 USD za najtańszy telefon ...
@Mark AFAIK, jeśli nie kupisz od nich telefonu to pobierają od Ciebie 20 $ za kartę SIM, + 20 $ za "aktywację" + 10 $ -30 $ za środki z przedpłaty (konkretna kwota zależy od abonamentu Jeśli jednak kupisz telefon, mają one doładować tylko środki z przedpłaty oraz telefon. Przynajmniej tak mi powiedzieli 2-3 miesiące temu, kiedy poszedłem go kupić.
#4
+2
Zico
2019-07-25 15:57:52 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Przede wszystkim należy pamiętać, że w Kanadzie jest trzech operatorów sieci komórkowych (MNO), którzy świadczą usługi dla ~ 90% użytkowników telefonów komórkowych w Kanadzie.

Firmy macierzyste tych 3 operatorów MNO to: / p>

  1 - Rogers Communications (ponad 10 mln abonentów (subskrypcji) od 2 kwartału 2016 r.) [1] 2 - BCE Incorporation (9 mln + subskrypcji) [1] 3 - Telus Corporation (8 mln + subskrypcji) [1] 

Ci MNO mają marki zależne:

  1- Dla ROGERS COMM: (Rogers Wireless, Fido Mobile, Chatr Mobile, Cityfone, Primus Wireless, Zoomer Wireless i SimplyConnect) 2 - W przypadku BCE INC. (Bell Mobility, Virgin Mobile, Lucky Mobile, Solo Mobile i Bell MTS). 3 - W przypadku TELUS Corp. (Telus Mobility, Koodo Mobile i Public Mobile).  

Pozostałe 10% abonentów jest obsługiwanych przez mniejszych regionalnych dostawców zwanych Mobile Virtual Network Operators (MVNO). Różnica między MNO a MVNO polega na tym, że ci ostatni polegają na partnerstwie z MNO, aby łączyć swoich klientów Kanada. W rzeczywistości operatorzy MVNO nie są właścicielami widma ani infrastruktury sieciowej, zamiast tego dzierżawią przepustowość sieci od operatorów sieci ruchomej po cenach hurtowych i dystrybuują ją w sprzedaży detalicznej.

MVNO to:

  * * Własność operatora ** 7-Eleven Speak Out Wireless Ztar MobileCansel Connect CanselDCI Wireless DCI TelecomExeculink Mobility Execulink Telecomgood2go Mobile Canada Ztar MobileKORE Wireless [19] KORE TelematicsOnStar General MotorsPC Mobile Chatr LoblawsPetro-Canada Mobility Ztar MobileLucky Mobile BellPublic> 

Mając wszystkie te opcje, aby wybrać pakiet odpowiadający Twoim potrzebom, proponuję odwiedzić stronę: www.planhub.ca

Pomaga zidentyfikować idealny pakiet dla Ciebie na podstawie minut połączeń w miesiącu, danych miesięcznie i telefonu komórkowego (przynieś / kup).

Mam nadzieję, że to pomoże.

  Źródła: [1] http://www.cwta.ca/wp-content/uploads/2016/08/SubscribersStats_en_2016_Q2.pdf  


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...