Pytanie:
Jak dostać się na Old Trafford ze stacji Piccadilly?
Rudy Gunawan
2011-09-12 19:42:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Planuję odwiedzić Old Trafford podczas mojej podróży do Wielkiej Brytanii.

Wiem już, że podróż z Londynu do Manchesteru odbywa się pociągiem, który zatrzymuje się w Manchester Piccadilly. Jednak jestem trochę zdezorientowany, jak przejść na stadion Old Trafford ze stacji Manchester Piccadilly. Mapy Google dały mi opcję „Pieszo przez 52 minuty”, nawet po wybraniu opcji „Korzystanie z transportu publicznego”.

Masz jakiś pomysł?

Trzy odpowiedzi:
#1
+8
Gagravarr
2011-09-12 21:15:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

W samym Old Trafford znajduje się stacja kolejowa, zwana zręcznie „Manchester United Foodball Ground”. Patrząc na oficjalne wskazówki i mapę, wygląda na to, że znajduje się tuż obok stadionu, a Wikipedia zgadza się.

Witryna Manchester Sport sugeruje, że pociągi na Old Trafford odjeżdżają z Manchesteru Picaddilly, więc powinno to ułatwić. Jednak Wikipedia sugeruje, że pociągi zatrzymują się tam tylko w dni meczowe, więc zależy to od tego, czy zamierzasz zobaczyć stadion, czy tam mecz.

dwa Przystanki tramwajowe Metrolink w odległości krótkiego spaceru, Exchange Quay i Old Trafford. Jeśli to nie dzień meczowy, najlepiej jest przesiąść się na tramwaj, aby się tam dostać.

Pociąg kursuje tylko w dni meczowe - są specjalne pociągi, które kursują tylko dla fanów piłki nożnej.
#2
+4
Richard Gadsden
2014-05-28 16:33:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli wybierasz się na mecz, znajduje się stacja o nazwie "Manchester United Football Ground", do której można dojechać bezpośrednim pociągiem - z Piccadilly pociągi te odjeżdżają z peronu 14, który nie znajduje się na stacji głównej; powinieneś skorzystać z mostu, który znajduje się na drugim końcu peronów od budynków stacji, aby dotrzeć do peronu 14. Pociągi do tego przystanku kursują tylko w dni meczowe, więc jeśli wybierasz się z wizytą, nie możesz tego użyć opcją, a najlepszą opcją będzie tramwaj.

Mapy Google nie były załadowane transportem publicznym Greater Manchester do 2014 roku, dlatego wyszukiwarka Google nie pomogła. Jeśli przeprowadzisz to wyszukiwanie teraz, doradzi Ci skorzystanie z Metrolinka (tramwaju).

Po przybyciu na stację kolejową Manchester Piccadilly przejdź do końca peronów i przejdź przez barierki, aby dostać się do zbiegowisko. Następnie skręć w lewo i jest winda i kilka wind zjeżdżających w dół - są one oznaczone jako „Metrolink”, a także „taxi” i prowadzą do przystanku tramwajowego, który znajduje się na niższym poziomie niż główna stacja kolejowa.

Na Old Trafford możesz wsiąść do dowolnego tramwaju jadącego do Altrincham, Eccles, MediaCity, St. Werburgh's Road, East Didsbury lub Manchester Airport. Z usługi Eccles lub MediaCity wysiadasz na Exchange Quay; z każdego innego serwisu wysiądziesz na Old Trafford. Oba przystanki znajdują się około pięciu minut spacerem od boiska. Zwróć uwagę, że tramwaje do Bury lub Rochdale jadą w złym kierunku; nie wsiadaj do żadnego z nich.

Z Exchange Quay musisz skorzystać z mostu przez kanał, a po przejściu przez most powinieneś być w stanie zobaczyć ziemię.

Z Old Trafford mijaj boisko do krykieta, które znajduje się po lewej stronie, kiedy wysiadasz z tramwaju, a powinieneś być w stanie zobaczyć boisko do piłki nożnej.

#3
+3
user254
2011-09-12 20:16:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ten link może pomóc Ci się odnaleźć. Nigdy nie korzystałem z transportu publicznego w Manchesterze, ale na pewno będzie autobus.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...