Pytanie:
Czy jest jakiś osobliwy hotel w Venice Beach?
Colin Frankle
2011-08-20 02:37:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie lubimy chromu i luster, wyszukanych hoteli. na przykład Marriott jest tak daleko od naszego ideału, jak mogłem sobie wyobrazić. Wolelibyśmy coś staroświeckiego, zrelaksowanego, małego, rodzinnego i przyjaznego.

O tak, lubimy plażę i najlepiej byłoby, gdybyśmy byli blisko niej.

Dlaczego Venice Beach? Mam krewnych, którzy tam mieszkają.

Jeden odpowiedź:
#1
+7
Mark Mayo
2011-08-22 01:26:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Prawie zamknąłem to, ponieważ to, co definiuje „osobliwy”, jest subiektywne i niejednoznaczne, ale zdecydowałem się spróbować i dołączyć recenzje gości, którzy opisali tam hotele jako „osobliwe”. Rezultatem były dwa hotele, z których jeden jest bardziej prawdopodobny niż drugi.

  • Opisano hotel Georgian - 1415 Ocean Ave., Santa Monica, CA 90401. jako „Bardzo osobliwy hotel, fantastyczna pozycja na molo, większość pracowników była pomocna” na Trip Advisor.

  • Shutters on the Beach - 1 Pico Blvd, Santa Monica, CA 90405 brzmi jak najlepszy zakład, biorąc pod uwagę Twoje wymagania - „Shutters to niesamowity hotel położony przy plaży, bardzo osobliwy i wysokiej klasy. Hol jest słabo oświetlony i ozdobiony świecami, a wiele sof jest w większości ustawionych przed kominkami, co zapewnia bardzo przytulny wieczór. ”- jak widać na Yelp.

Mam nadzieję, że to pomoże!To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...