Pytanie:
Jakie są najciekawsze historyczne miejsca do odwiedzenia w Salt Lake City w stanie Utah?
Kalamane
2011-09-07 09:15:44 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wraz z żoną odwiedzamy Salt Lake City w niedalekiej przyszłości i chcemy zobaczyć najciekawsze historyczne miejsca, które miasto ma do zaoferowania.

Nasz budżet jest niski, więc rzeczy, które są darmowe / tanie byłoby najlepiej, ale jeśli coś jest szczególnie interesujące, możemy zapłacić około stu dolarów.

Jakie są najciekawsze historyczne rzeczy do odwiedzenia w Salt Lake City w stanie Utah przy niskim budżecie?

Witamy w Travel.SE. Myślę, że to pytanie jest bardzo szerokie, ale chcę poczekać na reakcję społeczności w tej sprawie.
@Kalamane: Cześć, witamy w Travel.SE i zgadzając się z VMatm, czy mógłbyś sprecyzować pytanie, podając, jakie atrakcje Cię interesują?
Bardzo szeroki. Mógłbym po prostu zacytować http://wikitravel.org/en/Salt_Lake_City, ale może masz jakieś zainteresowania - muzyczne, plenerowe, artystyczne, ekscytujące - jakieś konkretne rzeczy, których szukasz?
Zawęziłem to do miejsc historycznych.
** Zapomnij o historii !! ** Ruszaj na narty, człowieku - bez wątpienia największy śnieg na Ziemi. Wspominasz o tym, że nie chcesz wydawać dużych pieniędzy - jesteś we właściwym miejscu, ponieważ państwo jest zorientowane na rodzinę. ** Wybierz się na wędrówkę ** ... co powiesz na ** wspinaczkę na Olimp, to świetnie! ** na początek. SLC i Utah to także najwspanialsze wędrówki na ziemi, najwspanialsze wszystko - na świeżym powietrzu na ziemi! Cieszyć się!!
Jeden odpowiedź:
#1
+8
Nicole
2011-09-07 23:00:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Za darmo nie możesz przegapić Placu Świątynnego .

(zdjęcie z tutaj)

Tereny same w sobie są piękne tylko do spacerów lub do robienia zdjęć (w tym widoki samej Świątyni Salt Lake, a także baseny odbijające i niezliczone ogrody), ale są liczba atrakcji do odwiedzenia i / lub wycieczki. Niektóre z najważniejszych atrakcji:

Szczyt Ensign

(widok z Ensign Peak, zdjęcie z tutaj)

Ensign Peak ma wspaniały widok i jest krótki i łatwa wędrówka zaledwie kilka minut od centrum Salt Lake City.

This is the Place park

This is the Place Heritage Park składa się z pomnika Przybycie pionierów mormonów do Doliny Jeziora Słonego, a także centrum dla zwiedzających / sklep i wioska zachowanych domów pionierów. Istnieje niewielka opłata za wstęp.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...