Pytanie:
Od SFO do San Jose z dużą ilością bagażu
user44556
2011-11-30 17:07:40 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jesteśmy dwoma podróżnikami, przenoszącymi się z lotniska San Franscisco do San Jose z 6 big-bagami. Jak byś to zalecił?

Myślę, że potrzebowalibyśmy taksówki wielkości Volkswagena Transportera:
enter image description here
Czy są dostępne takie taksówki na lotnisku, czy powinienem rozważyć inne sposoby podróżowania?

Aby upewnić się, że tagowanie jest prawidłowe: czy lecisz do miasta San Jose czy na lotnisko w San Jose (SJC)?
Mój samolot ląduje na lotnisku w San Francisco i jadę do hotelu w San Jose.
Tak, usunąłem nieistotny tag [sjc].
Dwa odpowiedzi:
#1
+9
littleadv
2011-12-01 01:56:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Możesz skorzystać z transportu wahadłowego (jest ich kilka, poszukaj ich tutaj), ale za nadmierny bagaż będziesz musiał zapłacić więcej. Dla dwojga z takim bagażem może to być ponad 100 dolarów.

Prawdopodobnie taniej byłoby po prostu wynająć samochód na jeden dzień. Możesz jechać z lotniska SFO do San Jose, a następnie zwrócić go na lotnisku SJC (które znajduje się bardzo blisko centrum San Jose). Twój hotel prawdopodobnie będzie miał transport wahadłowy do SJC, a jeśli nie - bilet na lekki pociąg z SJC z powrotem do centrum będzie wart 2,5 USD.

Dzięki, zarezerwowałem prywatną furgonetkę, korzystając z podanego przez Ciebie linku. Mój wybór hotelu zmienił się z San Jose na Sunnyvale. Cena za van do Sunnyvale wynosiła 79 dolarów.
#2
+3
Michael Mathews
2011-12-02 07:01:47 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli Twój hotel znajduje się w centrum miasta, możesz spróbować BART do Millbrae i przesiąść się do Caltrain. Jest tańszy, a wiele (ale nie wszystkie) składów Caltrain ma bagażnik w środkowym wagonie. To od Ciebie zależy, czy poradzisz sobie z wniesieniem wszystkich bagaży do pociągu.

Popieram pomysł wynajmu samochodu w jedną stronę zamiast taksówki. Niech jedna osoba zabierze AirTrain po samochód, podczas gdy druga zostanie z całym bagażem. Pierwsza osoba może łatwo wjechać z powrotem do terminala i odebrać wszystko. Niech druga osoba zaczeka na poziomie odlotów, gdzie przez większość czasu łatwiej jest manewrować.

Caltrain do centrum SJ to dodatkowa jazda (autobusem lub tramwajem), nie zrobiłabym tego z tak dużym bagażem. Jeśli chcesz jechać tą drogą - skontaktuj się z hotelem, może może poprosić o transport wahadłowy ze stacji Caltrain, byłoby to łatwiejsze.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...