Pytanie:
Przegląd łączności bezprzewodowej na lotniskach?
RoflcoptrException
2011-10-24 02:55:05 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Tego lata dużo podróżowałem samolotem. Na niektórych lotniskach był dostępny Internet, ale na wielu nie mogłem znaleźć darmowego. Czy jest dostępny przegląd zawierający możliwie największą liczbę lotnisk i wskazujący, czy na tych lotniskach jest dostępny bezpłatny internet?

Jeden odpowiedź:
#1
+8
Mark Mayo
2011-10-24 03:24:31 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Istnieją co najmniej trzy witryny internetowe, które to obejmują:

Kiedy zadałem podobne pytanie dotyczące lotniska w Astanie, moim ostatecznym rozwiązaniem było używać Foursquare - jeśli ludzie się tam zameldowali, istnieje duża szansa, że ​​mieli Wi-Fi, a nawet mogą o tym wspomnieć. Znalazłem odpowiednią stronę dla lotniska i voila - dużo wzmianek o Wi-Fi.

Również prawie oznaczyłem to jako oszustwo, ale możesz chcieć sprawdzić inne bezpłatne linki Wi-Fi w podobnym pytaniu o to, czy na całym świecie są wymienione hotele z bezpłatnym Wi-Fi.

„Airport Hotspot Finder” wydaje mi się mało przydatny. Lotniska, które sprawdziłem w Niemczech, wymieniają tylko Telecom jako dostawcę i nie są one bezpłatne, ale raczej drogie. To samo z lotniskami w Australii, żadne z nich nie ma bezpłatnego Wi-Fi - nie na tej mapie i nie ostatni raz, kiedy tam byłem. Sekcja nowozelandzka jest jeszcze gorsza; „Wellington” znajduje się w sekcji „Inne regiony”, a Auckland w ogóle nie ma.
To nie jest ostateczna lista i niestety w niektórych krajach nie ma zbyt wiele darmowego Wi-Fi. NZ jest za to przerażające, nawet jeśli je zdobędziesz (McDs, Coffee Culture), dostaniesz tylko 30 minut i 50 MB. Dlatego umieściłem go na trzecim miejscu.
@iHaveacomputer: Możliwe, że na listach nie brakuje informacji, ale na lotniskach brakuje bezpłatnego Wi-Fi: ** [Czy na wszystkich niemieckich lotniskach brakuje bezpłatnego Wi-Fi?] (Http://travel.stackexchange.com/questions/2565/do-all- niemieckie-lotniska-brak-darmowe-wifi) **


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...