Pytanie:
Romantyczne restauracje na terenie narciarskim w Austrii
strauberry
2011-11-22 02:18:09 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Szukam romantycznej restauracji (kominek, widok na zaśnieżone góry, niezbyt duża) w Austrii na terenie narciarskim. Region powinien być osiągalny w około 2,5 godziny z Monachium samochodem. Jak mogę ją znaleźć?

Byłbym zadowolony z kilku specjalnych rekomendacji, ale także z linku do strony internetowej, na której mogę wyszukać.

Austria ma wiele ośrodków narciarskich. Czy możesz bardziej szczegółowo opisać region? A może naprawdę chcesz objąć całą Austrię?
obecnie trochę za szeroka (patrz [faq]) - Austria ma dużo gór, regionów narciarskich i restauracji;) Czy mógłbyś to zawęzić - czy wolisz okolice Wiednia, a może Salzburga? Gdzie lecisz?
@both comments: Zaktualizowałem moje pytanie :-)
Dwa odpowiedzi:
#1
+8
RoflcoptrException
2011-11-22 14:19:45 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jeśli chcesz jechać 2,5 godziny z Monachium, możesz dotrzeć do niektórych słynnych ośrodków narciarskich w Austrii. Dobrym punktem wyjścia do znalezienia niektórych ośrodków jest ta witryna, na której wiele z nich jest mapowanych na mapie. Szczególnie interesują Cię osoby z lewej strony Austrii. Ta strona jest bardzo podobna, ale może nawet łatwiejsza do zrozumienia, ponieważ tutaj również wyświetlane jest Monachium. Niektóre z największych i najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Austrii to:

Ischgl (szczególnie do uprawiania après-ski)

Kitzbühel (słynie z zawodów narciarskich o puchar świata)

Lech am Arlberg (na pograniczu Vorarlberg-Tirol jest to immo największy ośrodek narciarski wokół Monachium)

Św. Anton am Arlberg (własny ośrodek narciarski, ale także część stowarzyszenia różnych ośrodków narciarskich w regionie Arlberg. Można tu jeździć na nartach iz tym samym biletem także w Lechu i innych ośrodkach).

Sölden (znany ze startu mistrzostw świata każdej zimy i dużej ilości imprez)

Prawie wszystkich próbowałem samodzielnie, ale nigdy nie sprawdziłem, czy gdzieś tam jest romantyczna restauracja. Proponuję wybrać ośrodek narciarski, który Ci odpowiada, a następnie wejść na stronę taką jak Tripadvisor, aby sprawdzić, czy jest jakaś restauracja, która Ci odpowiada.

Bardzo fajne linki, dziękuję! Myślę, że coś tam znajdę :-)
#2
+6
Fomite
2011-11-23 09:32:57 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wspieranie odpowiedzi Roflcoptr:

Kitzbühel było wspaniałym miejscem na wakacje na nartach i mówię to jako barwiony w wełnie rodowity Kolorado. Kiedy byłem tam z przyjacielem i dlatego nie szukałem zbytnio romantycznej opcji gastronomicznej, rzeczywiste miasto jest dość uroczym austriackim miastem, z mnóstwem przytulnych, ciemnych restauracji i tym podobnych z romantycznym partnerem może być fajne.

Myślę, że najbliższym prawdziwym miastem jest Salzburg.

Znajduje się mniej więcej pośrodku między Salzburgiem a Innsbruckiem. Oba miasta mają lotnisko, ale jeśli przyjeżdżasz samochodem z Monachium, pojedziesz nad / w pobliżu Salzburga (który przy okazji jest również wart odwiedzenia) lub Rosenheim.
Odwiedź Dom Mozarta, gdzie brzmi to tak, jakby alianci celowo go zbombardowali.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...