Pytanie:
Lot z USA do Europy w marcu 2012 roku
Omnipresent
2011-10-18 20:45:43 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Planujemy naszą pierwszą podróż do Europy z USA w marcu 2012 r. Znaleźliśmy kilka pakietów turystycznych z TravelZoo, jednak nie są one do miejsc, które byśmy chcieli i wierzymy, że jeśli sami zaplanujemy nasze wakacje, to nadejdzie się znacznie tańsze.

Obecnie szukamy taryfy za przelot dla dwóch osób z Nowego Jorku lub IAD do Paryża iz powrotem do Nowego Jorku lub IAD z Paryża lub Rzymu. Najlepsze, jakie do tej pory znaleźliśmy, to 1400 podróży w obie strony dla obu. Planujemy przylecieć do Paryża, pojechać autobusem / pociągiem do hotelu z lotniska, zostać kilka dni, pociągiem do Rzymu i pozostać w Szwajcarii, Wenecji i Florencji na jeden dzień.

  • Czy ogólnie rzecz biorąc, za 1400 USD w obie strony do Paryża dwie osoby płacą?
  • Jaka jest opinia publiczna transport wokół paryskiego lotniska, czy łatwo jest znaleźć autobus / pociąg, który zabrałby nas do głównego miasta, w którym znajduje się większość hoteli?
Cena wydaje się odpowiednia - szybko wyszukałem lata 2011/03 / 06-15 i uzyskałem prawie taką samą liczbę dla kilku różnych linii lotniczych.
Lepsze odpowiedzi uzyskasz dzięki dwóm oddzielnym pytaniom. Prawie przegapiłem drugą, bo nie spodziewałem się jej po tytule. Jeśli otworzysz kolejny, myślę, że mogę przenieść odpowiedzi.
Leciałem raz z Atlanty do Amsterdamu za 250 $ R / T. To były dni....
Wygląda na to, że dużą część wakacji spędzisz w transporcie między miejscami docelowymi. Zalecałbym wydłużenie czasu pobytu w każdym miejscu docelowym poprzez wydłużenie całkowitego czasu trwania podróży lub wycięcie kilku miast. Na przykład, kiedy dotrzesz do nowego miasta, dotarcie do hotelu zajmie Ci co najmniej godzinę. Kiedy wyjeżdżasz z miasta, będziesz chciał dostać się na stację trochę wcześniej, żeby zabić dobre dwie godziny. Jeśli przydzielisz tylko jeden dzień dla każdego miasta, łatwo stracisz 3 godziny tego dnia od samego początku.
Trzy odpowiedzi:
#1
+6
Thanh
2011-10-18 23:37:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Transport publiczny wokół lotniska w Paryżu jest głównie dobry. Używam tej strony http://parisbytrain.com/ jako przewodnika, aby dotrzeć tam, gdzie muszę się udać z dowolnego paryskiego lotniska.

#2
+6
DJClayworth
2011-10-20 21:02:13 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Twoja cena wydaje się całkiem normalna; na pewno nie przesadna.

Transport publiczny z paryskich lotnisk do miasta jest doskonały.

Jeśli zamierzasz dużo podróżować koleją, radzę zajrzeć na stronę Interrail, zwłaszcza jeśli szukasz pewnej elastyczności.

Jeśli chodzi o podróż koleją po Europie, sprawdź http://www.seat61.com. Miło jest, że prawie wszystkie opisane tam przejazdy przebiegają przez Paryż.
#3
-2
iHaveacomputer
2011-10-21 01:59:14 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Czy widziałeś trasy Toronto-Londyn? Wydają się być znacznie tańsze ( obecnie 750–850 USD w obie strony), nawet jeśli wziąć pod uwagę transport lądowy NYC-> Toronto i Londyn-> Paryż. Jestem prawie pewien, że istnieje połączenie kolejowe Londyn-Paryż, jeśli nie chcesz zwiedzać Londynu i chcesz jechać prosto na kontynent.

Myślę, że powyższa cena dotyczy dwóch osób, podczas gdy podana cena dotyczy tylko jednej osoby. Poza tym za podróż lądową w obie strony (metro + Eurostar) z Londynu Heathrow do centrum Paryża trzeba doliczyć co najmniej 130 USD od osoby, w zależności od dostępności tanich biletów Eurostar.
cóż, to denerwujące, ponieważ wybrałem opcję „2 osoby dorosłe” (sprawdź „opcje zaawansowane” na stronie lub parametry adresu URL). Po dokładniejszym przyjrzeniu się znalazłem drobny druk z napisem „cena za osobę” na kayak.com ...


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...