Pytanie:
Tanie krótkoterminowe zakwaterowanie w centrum Vancouver
Mark Mayo
2011-08-27 20:42:26 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Próbuję uzyskać wizę na wakacje do pracy w Kanadzie, ale okazuje się to problematyczne z różnych powodów. Niezależnie od tego, czy zostanę na rok, czy nie, prawdopodobnie pojadę do Vancouver na co najmniej tydzień w ciągu następnego miesiąca lub dwóch.

Szukałem hosteli i Airbnb, ale jestem nie znajdowanie tak wielu śródmieść - a przedmieścia niewiele dla mnie znaczą, ponieważ nie znam miasta.

Jakieś sugestie, strony internetowe, hostele lub inne w dobrej lokalizacji centralnej za rozsądną cenę?

Możesz spróbować poszukać miejsc na przedmieściach w pobliżu przystanku [SkyTrain] (http://en.wikipedia.org/wiki/SkyTrain_ (Vancouver)), które pozwolą ci dość szybko dostać się do centrum
Trzy odpowiedzi:
#1
+7
hippietrail
2011-08-27 20:59:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jest całkiem nowy YHA / HI w Granville, który jest jednym z głównych ciągników w centrum miasta. Nie byłem tam, ale lata temu sprawiłem, że zarówno poprzednie YHA / HI w centrum miasta (mniej centralne niż nowe), jak i Jericho Beach są domem na dłużej niż Ty mówię.

Byłem tam w 1991 i 1995/1996 i kilka razy na krótszych wizytach. W tamtym czasie wszystkie hostele w pobliżu East Hastings były wyjątkowo podejrzane, a do YHA / HI skradziono cały swój sprzęt. Miejmy nadzieję, że już tak nie jest, ale bądź ostrożny.

#2
+6
iHaveacomputer
2011-08-29 02:04:03 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Zatrzymałem się również w YHA / HI na Granville, ale wolałbym zaproponować YHA w Davie Village, wciąż dość centralne, ale bardzo ciche i dużo czystsze.

Granville jest jednym z tych starych hoteli z lat dwudziestych XX wieku i słynie z imprezowych hałasów w weekendy, meble w holu są bardzo zniszczone, a pokoje i lobby są bardzo małe i wąskie, korytarze również są bardzo ciemne.

Ten w Davie Village jest prawie odwrotny: większe i jaśniejsze pokoje, dobra kuchnia i jadalnia, sala telewizyjna, czytelnia, sala gier, mniej ludzi, wszystko wydaje się dużo czystsze i nowe - zwłaszcza jeśli dopiero co przyjechałeś z Granville Hostel ...

Tak, to jest ten, w którym przebywałem kilka razy, kiedy nie byłem na plaży. Uważam, że został zbudowany specjalnie jako hostel.
#3
+4
Mark Mayo
2011-11-07 10:41:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Ostateczne rozwiązanie było dwojakie:

W końcu zostałem na kilka nocy w Burnaby. Jest nieco dalej, ale jest znacznie tańszy. Miejscem zakwaterowania był Vancouver Backpacker Guesthouse, a najbliższym przystankiem Skytrain było Metrotown. Małe pokoje - byłem w pokoju trzyosobowym, a nie prycze sprawiały, że czułem się prawie jak w domu. Bardzo wygodne i wróciłbym tam ponownie, gdybym przeprowadził się do Vancouver jako krótkoterminowe zakwaterowanie przed znalezieniem pracy.

Jednak tym razem miałem tam tylko 2 tygodnie i chciałem być bardziej centralnie, przeniosłem się do Samesun Backpackers - i chociaż podczas moich wizyt wypróbowałem tam trzy różne pokoje, szybko ustaliłem, że pokoje z 6 łóżkami są przeznaczone dla imprezowiczów (miałem straszną noc w jednym dzięki dwóm idiotom), podczas gdy 4-osobowe dormitoria były dla bardziej wyluzowanych ludzi. Wszystkie pokoje były jednak nieskazitelne (do czasu wejścia innych turystow). Jest droższy, ale jako gość z plecakiem prawdopodobnie chcesz tam być.To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...