Pytanie:
Martina Bekereja: Jak je znaleźć na Łotwie?
RoflcoptrException
2011-10-24 01:39:42 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Wyjeżdżając na Łotwę lubię zjeść małe przekąski w piekarniach Martina Bekereja. Myślę, że jest ich kilka na Łotwie, a nawet w całym Bałtyku. Ponieważ bardzo mi się podobają, chciałbym mieć mapę z nimi wszystkimi. Próbowałem je znaleźć na stronie głównej, ale niestety nie rozumiem łotewskiego, więc nie jestem pewien, czy te informacje są dostępne na stronie głównej.

Czy istnieje inny sposób na znalezienie tych wszystkich piekarni ?

tutaj jesteś: https://foursquare.com/search?q=bekereja Ja też to lubię :)
Trzy odpowiedzi:
#1
+6
Kate Gregory
2011-10-24 03:30:10 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Próbowałem przetłumaczyć witrynę za pomocą Tłumacza Bing, ale ponieważ jest to Flash, nie będzie tłumaczenia. Jednak napisałem słowa w menu pojedynczo, a Vietas oznacza Site - lokalizacje, jak sądzę. Ta strona zawiera tylko kilka słów z liczbą po każdym. Jeśli klikniesz na słowo, otrzymasz numer telefonu i oczywiście godziny otwarcia.

Następnym krokiem byłoby ustalenie, czy te słowa są nazwami ulic w obrębie jednego miasta (zgaduję, że numer jest wówczas numerem ulicy, ponieważ jest to 76a), czy też nazwami miast. Rozpoznajesz jakieś?

To nazwy ulic w Rydze. Możesz je znaleźć w [Google Maps] (http://maps.google.com/).
Jeśli używasz przeglądarki Google Chrome, masz wbudowaną funkcję tłumaczenia całych stron, jeśli wykryje, że przeglądasz stronę, która ma inny język niż ten, który jest używany w miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz (chyba że ustawisz preferowany język). Jednak w przypadku języka takiego jak łotewski nie będzie on całkowicie czytelny, ale pozwoli na zrozumienie.
#2
+6
Droogans
2011-11-06 02:56:28 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Nie mówię po łotewsku, ale moja dziewczyna jest łotewska. Zrobię jej konto później, ale na razie oto, co mówi:

Jeśli przejdziesz do zakładki „Vietas”, zobaczysz listę nazw ulic i numerów ich witryn. Wszystkie lokalizacje znajdują się w Rydze. Na przykład Marijas 19 oznacza: Marijas Street 19, Rīga. Skopiuj i wklej adresy w mapach Google i gotowe.

p.s. ich rzeczy są niesamowite!

#3
+5
Rolands.EU
2013-01-31 23:42:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Jako Łotysz :)

Mogę zaproponować lepszy sposób wyszukiwania: korzystając z internetowych łotewskich żółtych stron.

Ponieważ nie wszystkie są na mapach, które mogą być nieaktualne, podczas gdy żółte strony zawierają aktualne informacje.

Uszkodzony link. Proszę zaktualizować.
Link jest teraz zaktualizowany.


To pytanie i odpowiedź zostało automatycznie przetłumaczone z języka angielskiego.Oryginalna treść jest dostępna na stackexchange, za co dziękujemy za licencję cc by-sa 3.0, w ramach której jest rozpowszechniana.
Loading...